Pagina 1 van 1

even voorstellen

Geplaatst: 27 okt 2012 10:31
door janiegein
hallo mag ik mij even voorstellen.
mijn naam is Jan de Wit en woon in Nieuwegein.
ben sinds een jaar gepensioneerd en heb hierdoor weer wat meer vrije tijd gekregen waarbij ik het laatste jaar gebruikt heb om de woning van boven naar beneden een volledige renovatiebeurt heb gegeven.
Tijdens de opruimwerkzaamheden kwam ik ook weer de oude dozen met treinspulletjes tegen die zo,n 30 jaar in een hoek waren weggestopt.
verbaasd over de hoeveelheid die ik eigenlijk nog heb borrelde toch weer de drang om e.e.a weer te laten rijden.
bleek dat er nog een tiental lokjes waren waarvan er vier of vijf gedeeltelijk gedemonteerd waren om allerlei duistere redenen. Mijn technische kennis is op dit gebeid eigenlijk nihil maar ook de ogen laten het behoorlijk afweten gezien bij het bestuderen van de onderdelen in zo,n lokje ik algauw het idee kreeg dat mijn armen tekort waren maar een goede loep bracht wat uitkomst. Het is de bedoeling dat ik weer een baan ga maken die gericht zal zijn op laten rijden op langere trajecten zonder een bepaald onderwerp te willen nabootsen. wil mij vooral concentreren op wat ik leuk en mooi vind met als inzet zoveel mogelijk met zo weinig mogelijk middelen zelf maken. Aan railslengte kom ik aan wat ik heb liggen op een kleine 50 meter en denk dat hier toch wel iets van is te creëren. de bedoeling is een U vorm die aan één zijde van de kamer wordt gemaakt met de boten van de U twee meter lang en de breedte van de U tweemeter zeventig zal zijn terwijl het werkblad overal tachtig centimeter man bedragen. ook wil ik wat proberen te maken in twee misschien wel drie lagen waarvan ik nog niet zeker weet of ik met laag 0-1-2 of -0-0-1 dat zal de praktijk nog moeten uitwijzen en hoop dat ik jullie van mijn vorderingen middels plaatjes op de hoogte kan houden
voorzover mijn eerste voorstel ronde, groeten janiegein

Re: even voorstellen

Geplaatst: 27 okt 2012 11:02
door Jos
Welkom Jan.

Groetjes,
Jos

Re: even voorstellen

Geplaatst: 27 okt 2012 13:16
door Wim
Welkom Jan,

genoeg te doen dus...
Ben benieuwd naar de eerste ontwikkelingen.

Gr Wim.

Re: even voorstellen

Geplaatst: 27 okt 2012 14:44
door richard7877
Beste Jan

Welkom hier op het forum!

Groeten Richard

Re: even voorstellen

Geplaatst: 27 okt 2012 16:31
door Krab
Welkom Jam op het N - forum .


mvg Sjaak

Re: even voorstellen

Geplaatst: 27 okt 2012 19:04
door gek op stoom
hoi Jan

welkom op het forum

Gr andy

Re: even voorstellen

Geplaatst: 27 okt 2012 19:11
door sjoef
Welkom of het forum...

Jos

Re: even voorstellen

Geplaatst: 28 okt 2012 09:22
door michel
welkom jan

veel plezier op het forum

gr michel

Re: even voorstellen

Geplaatst: 28 okt 2012 09:45
door christiandomburg
welkom!

Gr,christian

Re: even voorstellen

Geplaatst: 29 okt 2012 13:57
door janiegein
allemaal dank voor jullie welkomstwoord :D

Re: even voorstellen

Geplaatst: 30 okt 2012 00:00
door jeepney
Welkom Jan !!

Henk

Re: even voorstellen

Geplaatst: 30 okt 2012 20:37
door Bouwe
Welkom!

mvg Bouwe