Pagina 1 van 1
Rij Eigenschappen Minitrix Köf ervaringen.
Geplaatst: 22 nov 2009 21:07
door spoor65
Goedenavond,
Ja eigenlijk een simpele vraag, maar wie heeft ervaring met de kleine Köf II van Minitirx (art12439) of 1 van de andere vergelijkbare uitvoeringen van Minitirx.
ben erg benieuwd of dit klein stukje wonder op wielen bevalt in digitaal bedrijf.
Mvg
Freddy
Re: Rij Eigenschappen Minitrix Köf ervaringen.
Geplaatst: 22 nov 2009 21:22
door Jos
Freddy,
Dingetje rijdt hier prima, alleen op wissels met kunststof hartstuk blijft ie regelmatig sltilstaan. Maar dat hebben alle kleine 2-assers. De glaskast bv. heeft dat ook.
Groetjes,
Jos
Re: Rij Eigenschappen Minitrix Köf ervaringen.
Geplaatst: 22 nov 2009 22:23
door shoven
Ze worden momenteel met bakken op eBay aangeboden. Ik heb er zelf net 1 gekocht. Voor een euro of 70 heb je er een en de decoder zit er al ingebouwd.
Vandeweek gaat hij rijden, ik meld de ervaringen wel even.
Re: Rij Eigenschappen Minitrix Köf ervaringen.
Geplaatst: 24 nov 2009 16:54
door shoven
Vandaag eerste rondjes gereden.
Magnifiek klein dingetje. De rij-eigenschappen zijn niet super, zoals je ook wel kunt verwachten van zo'n klein twee-assertje.
Los rijdend zonder wagons waggelt hij nogal, bij elke oneffenheid zie je hem een beetje schudden.
Wissels met plastic hartstuk is een obstakel waar hij niet altijd langs komt. De bijgeleverde handleiding waarschuwt daar zelfs voor.
De ingebouwde decoder: ik weet het nog niet. Ik heb een keer gehad dat hij spontaan de andere kant op ging rijden met de lichten nog in de 'goede' richting. En een keer begon hij ineens supersnel te rijden zonder dat ik iets deed.
Dus tja. Echt betrouwbaar vind ik hem tot nu toe niet.
Ik denk dat hij eindigt op mijn toekomstig rangeerterrein. En daar hoort hij eigenlijk ook.