Pagina 1 van 1
Roco clean wagon.
Geplaatst: 27 feb 2016 17:10
door Ronaldp
Heb een roco clean wagonnetje.
Laten jullie deze altijd mee rijden?
Zit er aan te denken om ook een Tomix stofzuiger 6421 te kopen tweedehands.
Deze kan gewoon op een digitale baan.Maar maakt dan veel herrie.
Hebben jullie deze stofzuiger voor zien van een decoder?
En maakt die de rails echt goed schoon?
Of blijft hand werk altijd nog nodig?
mvg Ronald
Re: Roco clean wagon.
Geplaatst: 27 feb 2016 17:14
door WimC
Die Roco-cleanwagen ben ik niet zo weg van.
Ik heb ook een Minitrix-schoonmaakwagen. Die liet ik eerst standaard met een trein meerijden, maar tegenwoordig af en toe. Een Tomix heb ik ook. Die laat ik ook af en toe meerijden. Komt dan best veel stof uit.
In veel treinen heb ik Noch
reinigingdwergen gemonteerd, die werken echt goed.
Re: Roco clean wagon.
Geplaatst: 27 feb 2016 17:15
door WilcoV
Ik heb een treintje samengesteld met een gedigitaliseerde Tomix stofzuiger (onderdelen voor digitaliseren zijn via N-spoorstore voor dit model te verkrijgen) en een reinigingswagon. Deze staan op een opstelspoor en worden met enige regelmaat achter een lok geplaatst voor een rondje rond de baan. Een beetje zoals in het echt een slijptrein op pad gaat.

Re: Roco clean wagon.
Geplaatst: 29 feb 2016 21:13
door shoven
Ik heb een poetstrein rijden met een clean wagon van Roco, een wagon met een magneetje eronder, en een Tomix stofzuiger. De decoder van de Tomix kun je zo instellen dat hij stil is als de loc stilstaat en op volle kracht gaat draaien zodra hij rijdt. Als adres hetzelfde als de loc nemen.
De Tomix is wel een echte lowrider, dus zorg dat je rails goed vlak ligt zonder hobbels en bobbels...