Pagina 1 van 1

Afwijkende Kato koppeling

Geplaatst: 22 feb 2024 14:37
door geertvt
Wie kan me helpen om deze wagons achter een locomotief te krijgen? De koppelingen wijken af van alles wat ik eerder gezien heb. Zijn er andere in te zetten of bestaat er een adapter naar een regulier koppeling?

De set wagons is van Kato 10-1413

Alvast bedankt voor je hulp.

Groeten Geert
Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Re: Afwijkende Kato koppeling

Geplaatst: 22 feb 2024 17:01
door Zaunkönigs Bahn
Volgens 1zu160 zijn het NEM koppelingen en er moet ergens in de verpakking nog een zakje zitten met koppelingen.

Re: Afwijkende Kato koppeling

Geplaatst: 22 feb 2024 17:20
door maarten
Ik dacht ook ergens gelezen te hebben dat er twee soorten bij zouden moeten zitten. De standaard Rapido koppeling en de Kato kort-koppeling in jouw foto.

Re: Afwijkende Kato koppeling

Geplaatst: 22 feb 2024 22:36
door spoor65
en de belangrijkste foto ontbreekt, in jouw bericht, namelijk een foto van de onderkant, zodat we de wielstellen en de koppeling houder ook daadwerkelijk kunnen zien.

mvg
Freddy

Re: Afwijkende Kato koppeling

Geplaatst: 23 feb 2024 17:57
door geertvt
Afbeelding

Re: Afwijkende Kato koppeling

Geplaatst: 23 feb 2024 17:59
door geertvt
De wagons zijn tweedehands aangeschaft. De extra koppelingen zitten niet in de doos.

De koppelingen kun je niet loshalen en zitten vast met een veertje.

Ik krijg het helaas niet goed op de foto.

Re: Afwijkende Kato koppeling

Geplaatst: 23 feb 2024 21:02
door Zaunkönigs Bahn
Download deze handleiding, dan kun je zien hoe het zit en je hebt bestelnummers. https://www.katomodels.com/product/n/glacier_ew1. Beetje naar onderen en daar zie je vier pdf's, je hebt de eerste of de tweede nodig.