
Gr. Chris
Mooi geworden hoor, Lem & Bart.Lemland schreef:Dank Jos, we zijn megatrots! Plus: als er genoeg mensen ons bericht daar lezen, krijgt Lem van Conrad een waardebon van 50 euro! (hint hint)
We hopen dat de plaatjes een beetje laden vandaag, niet alleen door de extra bezoekers op onze servers van Conrad vandaag maar ook xs4all/kpn is nogal traag deze zaterdag hier. Anyway. Laatste stukje groen is nu ook aangebracht. Een stuk wilder dan voorheen, dit ligt midden tussen de sporen en alleen werklui komen hier heel af een toe. Maar eerst lijm smeren.
Lekker dik vezels (met de plasticfles-methode) aangebracht, plus een zooi pollen, struiken en onkruid.
Grasvezels 2,5 mm van Noch, struikgedoe van o.a. Busch, pollen licht en donker ook van Noch en losse groene korrels die van standaardboompjes af zijn gevallen. Omdat hier nogal veel extra zooi tussen het gras zit, is het tevens gefixeert met 3M foto-spuitlijm (was in de aanbiedingenbak bij Office Center). We willen niet dat alles onder spuitplak komt, dus eerst een wc-rol kokertje op het stukje groen gedrukt en dan in de koker op het groen gespoten. Leek een stom idee maar werkte goed.
Resultaat is redelijk goed.
Overzichtje, bijna niks meer te zien van de wisselmotor.
Linksboven komt de locomotieven-loods. En als we daar kijken, zien we iets nieuws: een bouwput.![]()
Hmm. Meer daar over in volgende berichten!
Lem & Bart