Mijn nickname is Cybertinus. Op andere fora en websites op internet gebruik ik die naam ook, misschien dat je me daarvan kent, hoewel dat vooral ICT gerelateerde fora zijn.
Ik ben een man van 24 jaar. Ik ben nu sinds 2 jaar weer bezig met de modeltreinhobby. Eerst alleen op de modelspoorvereniging waar ik toen lid van werd (Baroniespoor), maar sinds begin dit jaar ben ik ook thuis begonnen en ben ik m'n eigen verzameling aan gaan leggen.
Jaren geleden (toen ik een jaar of 12 was) was ik ook bezig met de modelspoorhobby, maar daar ben ik toen mee gestopt. Ik was toen ook lid van een modelspoorvereniging. Die vereniging is vorig jaar gefuseerd met Baroniespoor.
Mijn intresses binnen de modelspoorhobby liggen vooral bij het technische vlak. Bij Baroniespoor was net begonnen aan een grote technische verbouwing van de baan toen ik er lid van werd. Het blokkensysteem Van Meeckeren werd eruit gehaald en Dinamo werd erin gezet. Dat solderen en de computer inregelen trok mij wel, dus toen ben ik lid geworden van de vereniging.
Die technische interesse is vanuit mijn achtergrond ook wel te verklaren. Ik ben nu net klaar met een HBO studie technische informatica. Thuis doe ik ook erg veel met computers en computernetwerken, dat is een andere hobby van mij.
Mijn verzameling modeltreinen is nog niet heel erg groot (begin dit jaar heb ik mijn eerste locomotief en wagonnetjes gekregen), maar hij is wel aan het groeien. Op het moment heb ik 3 locomotieven (een elektrische loc (BR101), een stoomtrein (BR39) en een diesel (BR212)), 6 goederenwagonnetjes (voor achter de diesel) en 2 stammetjes personenrijtuigen (1tje voor achter de elektrische loc, 1tje voor achter de stoomtrein).
Thuis ben ik niet bezig met een vaste baan, maar ik heb wel een Kato Unitrack baan liggen die ik wel eens opbouw (voor degene die het iets zegt, ik heb de sets M2, V1, V5 en V7). Dat is een dubbelspoorovaal van 240 x 80 cm, met in beide ovaaltjes nog een inhaalspoor. De 2 ovaaltjes zijn op 1 punt met elkaar verbonden dmv. een siccors crossing.
Mochten er nog vragen zijn, dan hoor ik het vanzelf
