Het diorama geeft zoals op het sporenplan en de plattegrond te zien is een stuk station weer met bushaltes die door 2 buslijnen gebruikt worden. Door de haakse ligging van de haltes t.o.v. het spoor moet de ingang naar het perron tussen de sporen komen op de plek waar de weg het spoor kruist. Dat is dan ook waar ik met de bouw mee begonnen ben.








De hele aanleiding voor de bouw van het diorama, het hobby en bus materiaal bestaat o.a. uit een stapel nieuwe platen acrylglas van 5mm dik. 5 van deze platen heb ik verzaagd en verlijmd tot een soort stolp die over het diorama komt en vast geschroefd word.

Ik heb net de rails vast gelijmd, dit kan nu rustig drogen want morgen ben ik toch de hele dag weg dus word pas vrijdag voor ik er aan verder ga.
Groetjes Michiel